150 złotych za założenie Konta Optymalnego na Grouponie

150 złotych za założenie Konta Optymalnego na Grouponie

BGŻ BNP Paribas oferuje nową promocję. Tym razem do zgarnięcia jest 150 złotych premii na start poprzez zakup oferty na portalu Groupon. Aby skorzystać z promocji, należy zakupić ofertę na portalu groupon za 5 złotych, a następnie zarejestrować się na stronie promocji przy użyciu zakupionego kuponu. Czas na zarejestrowanie się w promocji trwa do 10 lipca 2017 roku, na podpisanie umowy o konto do 24 lipca 2017 roku.

Read More…

75 złotych za założenie Nest Konta

75 złotych za założenie Nest Konta

Wystartowała kolejna promocja Nest Konta, gdzie można zdobyć 75 złotych. Aby móc z skorzystać z akcji należy być całkowicie nowym klientem, jednak osoby posiadające w przeszłości rachunek w Smart Banku, BIZbanku oraz FM Banku mogą wziąć udział w promocji pod warunkiem, że konto zostało zamknięte i nie funkcjonowało jako Nest Konto. Przy spełnianiu powyższych warunków, należy złożyć wniosek o konto po zarejestrowaniu się na stronie promocji do 30 czerwca 2017 roku lub do przekroczenia 800 zgłoszeń.

Read More…

10 złotych lub audiobook za aktywację IKO

10 złotych lub audiobook za aktywację IKO

Ruszyła promocja PKO Banku Polskiego przeznaczona dla obecnych klientów, gdzie w zamian za aktywację aplikacji IKO i wykonanie nią dwóch operacji mobilnych można otrzymać 10 złotych w gotówce lub audiobooka z serwisu audioteka.pl. Aby skorzystać z promocji, należy być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego PKO BP oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym oraz nie posiadać aktywnej aplikacji IKO.

Read More…

Bon do Rossmana za konto w BGŻ BNP

Bon do Rossmana za konto w BGŻ BNP

Wystartowała kolejna akcja, dzięki której można zdobyć premię na start za założenie darmowego Konta Optymalnego w BNP BGŻ Paribas. Tym razem do zdobycia jest 100 złotych w formie bonu do wykorzystania w sklepach Rossmann. Oprócz tego niezmiennie można otrzymać nawet 300 złotych premii w formie zwrotów za zakupy przez 12 miesięcy. Aby skorzystać z promocji „Atrakcyjne konto” należy być nowym klientem banku.

Read More…

Zysk dla młodych z eKontem m

Zysk dla młodych z eKontem m

Klienci w wieku od 18 do 24 lat, zakładając rachunek dla młodych w mBanku, mogą zyskać 100 złotych premii. Jeśli dodatkowo wezmą udział w specjalnym konkursie i zaprojektują własną kartę płatniczą, mają szansę na kolejne 500 złotych nagrody i udział w filmie popularnych YouTuberów – Ajgora i Bloweka. Z promocji można skorzystać do 11 lipca składając wniosek na stronie banku, w placówce lub przez infolinię.

Read More…