1000 zł premii za otwarcie konta w Credit Agricole

Osoby, które zdecydują się na otwarcie rachunku bankowego w Credit Agricole mogą liczyć na premię w wysokości nawet 1 tysiąca zł. Jednak by liczyć na pełną kwotę należy spełnić kilka ważnych warunków. Za otwarcie rachunku i pierwszy wpływ na konto w kwocie minimum 1500 zł klient może otrzymać premię w wysokości 100 zł. Wypłata premii nastąpi najpóźniej na koniec miesiąca kalendarzowego. Kolejna szansa na zwiększenie przysługującej klientowi premii to opłacanie rachunków za pośrednictwem Credit Agricole.

Każdy, kto doda odbiorcę płatności w serwisie internetowym Credit Agricole (CA24), serwisie telefonicznym lub placówce banku może liczyć na premię w wysokości do 300 zł (za opłacanie rachunków). Wysokość premii uzależniona jest od wysokości rachunków opłacanych co miesiąc (za gaz, prąd, telefon, Internet, itp.). Ostatni element, na którym klient może zyskać to płatności kartą debetową wydaną do rachunku bankowego.

Podstawa to skorzystanie z systemu CAsaver pozwalającego na oszczędzanie poprzez zaokrąglanie każdej płatności kartą w górę do wybranej przez klienta wartości. Te dodatkowe środki wydawane przy zakupach (wynikające z zaokrąglenia w górę) trafiać będą na konto oszczędnościowe w Credit Agricole Od zaoszczędzonych środków bank naliczy dodatkową premię – maksymalnie 600 zł. W ten sposób łącznie na założeniu i korzystaniu z konta można zyskać 1 tysiąc zł. (Źródło: Credit Agricole)

Dodaj swoją opinię