200 zł za otwarcie Konta Direct

Osoby zarejestrowane na portalu Groupon.pl mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej przygotowanej przez ING Bank Śląski – „200 zł za otwarcie Konta Direct”. Każdy, kto spełni warunki określone w regulaminie promocji otrzyma premię w wysokości 200 zł. Konto można otworzyć całkowicie przez Internet (przez potwierdzenie danych przelewem) lub podpisując umowę dostarczoną przez kuriera. Poniżej zaprezentowano najważniejsze warunki, które musi spełnić klient by wziąć udział w promocji i otrzymać premię:

Oferta przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w serwisie Groupon, które od 10 stycznia 2013 roku do dnia rozpoczęcia promocji, nie posiadały w ING Banku Śląskim Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Komfort, VIP, Student. Dodatkowo klient musi do 15 czerwca 2014 roku pobrać kupon promocyjny z serwisu Groupon i przesłać odpowiedni formularz zamieszczony na stronie, a następnie wypełnić wniosek internetowy o otwarcie Konta Direct.

Następnie musi do 15 lipca 2014 roku zawrzeć umowę o prowadzenie konta, umowę o świadczenie usługi bankowości elektronicznej ING BankOnLine, umowę o kartę Visa zbliżeniową i aktywować kartę oraz dostęp do systemu ING BankOnLine. To nie koniec. Do 15 grudnia 2014 roku na koncie musi zostać odnotowanych minimum 3 przelewy (w różnych miesiącach) z tytułu pensji, emerytury czy renty na minimum 1000 zł każdy. Do tego samego dnia muszą zostać zaksięgowane transakcje bezgotówkowe przeprowadzone za pomocą karty przypisanej do konta na minimalną łączną kwotę 1000 zł.

Na maksymalną premię mogą liczyć ci, którzy spełnią wszystkie warunki. Jeżeli klient spełni tylko jeden z dwóch ostatnich (przelew na konto lub transakcje bezgotówkowe) otrzyma 100 zł. (Źródło: ING Bank Śląski, prnews.pl)

Dodaj swoją opinię