30 zł w BZWBK24 MOBILE

Bankowość mobilna staje się coraz popularniejsza nie tylko dzięki wygodzie i możliwościom, jakie daje, ale również dzięki promocji i kampaniom reklamowym przygotowanym przez poszczególne banki. Obecnie swoją bankowość mobilną na szeroką skalę promuje Bank Zachodni WBK. Jednym z elementów takiej zachęty jest 30 zł na start w BZWBK24 MOBILE. Promocja skierowana jest do osób posiadających konto z dostępem do bankowości elektronicznej BZWBK24, które między 1 czerwca 2013, a 8 lipca 2014 nie wykonały żadnej transakcji w systemie bankowości mobilnej BZ WBK.

By skorzystać z oferty należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie banku. Po pobraniu i uruchomieniu aplikacji mobilnej banku należy zrealizować swoją pierwszą transakcję mobilną. Może to być na przykład przelew na rachunek własny, przelew na komórkę, płatność za zakupy, wypłata z bankomatu bez użycia karty płatniczej czy założenie Lokaty mobilnej. Osoby, które zrealizują pierwsza transakcję mobilną w okresie promocji (od 9 lipca do 30 września 2014) otrzymają premię w wysokości 30 zł.

Warto pamiętać, że bank zastrzega sobie minimalne wartości transakcji, które zaliczane będą, jako uprawniające do otrzymania premii. Minimalną wartość wypłat i przelewów ustalono na 20 zł, a doładowania komórki na 30 zł. (Źródło: BZ WBK)

Dodaj swoją opinię