500 zł za transfer do T – Mobile

T – Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank (następca Alior Sync) przygotował ciekawą ofertę dla wszystkich, którzy myślą o zmianie konta bankowego. Każdy, kto założy nowe konto w T- Mobile może otrzymać 500 zł premii do wydania na dowolny cel. Warunkiem jest skorzystanie z jednej z dedykowanych ofert abonenckich. Jak to działa? Wystarczy założyć konto osobiste w T – Mobile, a następnie wybrać i zakupić dedykowaną ofertę abonencką.

Każdy miesiąc, w którym posiadacz konta przynajmniej raz dokona transakcji kartą debetową i jednocześnie nie będzie miał zaległości z tytułu faktur za usługi telekomunikacyjne zaprocentuje premią w wysokości 50 zł. Maksymalna wartość premii to 500 zł. Oferta promocyjna ważna jest do 31 lipca 2014 roku. Do tego dnia należy założyć konto i wykupić dedykowaną ofertę abonencką.

Co do samego konta to posiada ono szereg zalet. Założenie i prowadzenie konta oraz wydanie i użytkowanie karty debetowej są darmowe. Bezpłatne są również wypłaty z bankomatów na terenie Polski i całego Świata. Każdy klient ma dostęp do darmowych internetowych przelewów krajowych oraz 10 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu. (Źródło: T – Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank)

Dodaj swoją opinię