Alior Bank – rachunki bankowe

Alior Bank rozpoczął swoją działalność w 2008 roku. Od początku funkcjonowania Alior Bank stara się łączyć tradycyjną bankowość z innowacyjnymi rozwiązaniami. Bank może się pochwalić rozbudowaną siecią placówek tradycyjnych. Pod koniec 2012 roku było ich 750 w całym kraju. Jest to trzecia, co do wielkości sieć placówek bankowych w Polsce.

Stawiając na innowacje i bankowość internetową Alior Bank uruchomił w 2012 roku Alior Sync. Jest to bank internetowy określany mianem banku nowej generacji. Alior Bank stawia na zmianę tradycyjnego sposobu myślenia o bankach i bankowości. Oferuje między innymi porady prawne w ramach Alior Doradztwo Prawne. Jedną z ciekawych ofert Alior Banku bez wątpienia jest konto osobiste.

W ramach konta osobistego bank oferuje swoim klientom brak opłat za założenie i prowadzenie rachunku pod warunkiem, iż Alior Bank jest głównym bankiem klienta. Ponadto oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie. Kolejną cechą konta w Alior Bank jest możliwość skorzystania z darmowych pakietów dodatkowych obejmujących pomoc różnego rodzaju fachowców oraz tak zwanego osobistego asystenta.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest możliwość podpisania umowy z bankiem za pośrednictwem Internetu. W tym wypadku nie jest potrzebna tradycyjna umowa dostarczana na przykład przez kuriera. Wszelkie formalności możemy załatwić wspomnianą drogą internetową. Alior Bank oferuje dostęp do ciekawych rozwiązań, jeżeli chodzi o karty debetowe. Przy przeniesieniu konta z innego banku Alior Bank załatwia wszelkie niezbędne formalności.

Oficjalna stronawww.aliorbank.pl/pl/

Dodaj swoją opinię