Alior Sync zniknie!

Na konferencji prasowej poświęconej m.in. wynikom finansowym Alior Banku za 2013 rok poinformowano o planowanym wycofania marki Alior Sync z rynku. Wszystko przez współpracę z T-Mobile. Alior Synce stanie się częścią operatora sieci komórkowej. Ogromna baza klientów T-Mobile ma pomóc Alior Bank w rozwoju i zdobywaniu nowych rynków. Alior planuje dzięki tej współpracy pozyskać około 2 miliony nowych klientów w ciągu nadchodzących 5 lat. Tak na temat połączenia i zniknięcia marki wypowiedział się prezes Alior Banku Wojciech Sobieraj:

„Alior Sync staje się częścią T-Mobile. Postanowiliśmy, ku uciesze pracowników Aliora, skasować małe projekty i wszystkie siły projektowe skupić na tym jednym, olbrzymim”. Dodaje: „Chcemy zarabiać na pożyczkach gotówkowych i na bardzo sprawnej obsłudze klientów T-Mobile’owych”.

Przewiduje się, że nowa forma banku będzie dostępna w pełni dla klientów w pierwszej połowie tego roku. Już teraz klienci Alior Bank mogą korzystać z usługi MyWallet pozwalającej na wykonywanie płatności zbliżeniowych telefonem w 140 tysiącach punktów na terenie całego kraju. (Źródło: Bankier.pl)

Dodaj swoją opinię