BGŻ – konta bankowe

Historia banku BGŻ sięga roku 1919. Przez lata bank zajmował się finansami pokoleń polaków. Obecnie stawia na rozwój i nowe technologie. Jest to uniwersalny bank komercyjny. Znajduje się w czołówce największych banków w naszym kraju. Bank BGŻ wyspecjalizował się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej, a także infrastruktury regionalnej.

W ofercie ma również szereg produktów dla klientów indywidualnych i firm. BGŻ może się pochwalić siecią ponad 400 oddziałów w całym kraju. Ponadto klienci banku mają dostęp do ponad 4 tysięcy bankomatów, w których mogą realizować transakcje bez jakichkolwiek prowizji. W ofercie banku BGŻ możemy znaleźć kilka ciekawych rozwiązań dla klientów poszukujących kont osobistych.

Mamy tu do czynienia z kontami z premią jak i specjalnymi kontami dla seniorów. Skupmy się jednak na tak zwanej ofercie standardowej przeznaczonej dla klientów ceniących sobie tradycyjne rozwiązania. W ramach takowego konta osobistego klienci mogą liczyć na wszechstronną obsługę i łatwy dostęp do środków finansowych.

Bank gwarantuje dostęp do konta za pośrednictwem Internetu, telefonu oraz w oddziałach banku. Wysokość opłat uwarunkowana jest wysokością salda. Przy korzystnej wysokości średniego salda prowadzenie konta może być darmowe. Ponadto klienci banku BGŻ mogą korzystać z ponad 4600 bankomatów bez prowizji na terenie Polski. Po spełnieniu odpowiednich warunków, co do wysokości miesięcznych transakcji użytkowanie karty debetowej również może być darmowe. Możliwe jest także skorzystanie z pakietów ubezpieczeń.

Oficjalna stronawww.bgz.pl

Dodaj swoją opinię