BNP Paribas – rachunki bankowe

BNP Paribas Bank Polska SA jest elementem Grupy BNP Paribas. Jest to instytucja finansowa pełniąca jedną z głównych ról na europejskim rynku finansowym. Swoją działalność grupa prowadzi w niemal 80 krajach. Zatrudnia niemal 80 tysięcy pracowników. Historia obecności grupy w Polsce sięga 1990 roku. BNP Paribas Bank Polska SA to bank uniwersalny. Posiada w swojej ofercie produkty skierowane do klientów indywidualnych oraz firm.

BNP Paribas Bank Polska posiada rozbudowaną ofertę kont osobistych skierowanych do różnego rodzaju klientów. Od tych zwykłych do najbardziej wymagających. Ofertę banku można przedstawić na przykładzie konta najprostszego. Bank oferuje tutaj rozwiązania pozwalające na sprawne zarządzanie środkami oraz pomysły dostosowane do potrzeb klientów. W ramach konta osobistego BNP Paribas Bank Polska oferuje darmowe prowadzenie konta oraz brak opłat za wypłaty z bankomatów własnych. Proponuje również atrakcyjne stawki za przelewy internetowe.

W przypadku bardziej rozbudowanych ofert możemy mieć do czynienia z zupełnie darmowymi przelewami. Idąc dalej BNP Paribas Bank Polska zapewnia bezpłatne wydanie i obsługę karty debetowej. Dostęp do środków zgromadzonych na koncie można uzyskać zarówno w tradycyjny sposób w placówkach banków jak i drogą telefoniczną czy za pośrednictwem bankowości internetowej. W pakiecie ofert dodatkowych może się znaleźć na przykład konto oszczędnościowe na atrakcyjnych warunkach. W bardziej rozbudowanych produktach możemy znaleźć jeszcze więcej atrakcyjnych pomysłów i rozwiązań.

Oficjalna stronawww.bnpparibas.pl

Dodaj swoją opinię