BOŚ – rachunki bankowe

Bank Ochrony Środowiska SA powstał w 1991 roku. Głównym celem banku jest wspieranie działań i przedsięwzięć na rzecz ochrony środowiska. Głównym akcjonariuszem BOŚ Bank jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Swoją ofertę bank kieruje zarówno do klientów korporacyjnych jak i do klientów indywidualnych.

Ponadto w ramach swojej działalności wspiera działania wspólnot mieszkaniowych oraz samorządów. Oferta BOŚ Bank to między innymi preferencyjne kredyty na przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska, a jednocześnie rozwojem biznesu. Bank Ochrony Środowiska SA w swojej bogatej ofercie posiada również kilka ciekawych propozycji kont osobistych.

Są tam zarówno konta dla osób aktywnych, często korzystających z kart debetowych jak i specjalne konta bankowe skierowane do określonych grup zawodowych. Ponadto możemy się tu spotkać z kontami przeznaczonymi dla najbardziej wymagających klientów. Bank oferuje miedzy innymi darmowe założenie konta i wydanie karty debetowej. Inną cechą kont mogą być niskie lub zerowe opłaty za przelewy krajowe czy obsługę karty debetowej.

Bank Ochrony Środowiska SA zapewnia również darmowe wpłaty i wypłaty gotówkowe. W ramach konta osobistego klient może skorzystać z pożyczki gotówkowej w wysokości nawet kilku do 10 tysięcy złotych. Dodatkową ofertę stanowią atrakcyjne produkty ubezpieczeniowe i dostęp do innych ciekawych produktów finansowych oferowanych przez Bank Ochrony Środowiska SA. Ważną cechą jest również atrakcyjne oprocentowanie kont.

Oficjalna stronawww.bosbank.pl

Dodaj swoją opinię