BPH – oferta kont bankowych

Bank BPH funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 20 lat. Jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jego główna siedziba prawna znajduje się w Krakowie. Biuro centrali ma siedzibę w Warszawie, a główne centra operacyjne w Gdańsku i Krakowie.

Bank BPH wchodzi w skład grupy GE która jest jedną z największych korporacji na świecie. Obecnie bank dysponuje siecią blisko 300 oddziałów własnych oraz placówek partnerskich i agencji uniwersalnych. Do klientów dociera również za pośrednictwem nowoczesnej bankowości internetowej oraz telefonicznej.

W Banku BPH możemy znaleźć szereg różnego rodzaju rozwiązań odnośnie kont osobistych. Mogą to być konta zarówno dla osób preferujących elektroniczne formy rozliczania i zarządzania swoimi finansami jak i dla takich, które wolą tradycyjną obsługę w oddziale. Znajdziemy tam również konta skierowane do osób niepełnoletnich jak i konto osobiste walutowe dla osób pracujących za granicą. Ciekawą ofertą mogą być również konta z możliwością zwiększania limitu debetowego bez zbędnych formalności.

Nie zabrakło tu również kont dedykowanych klientom o najwyższych wymaganiach jak i tym, którzy preferują prostotę użytkowania instrumentów finansowych. W ramach kont w Banku BPH klienci mogą liczyć również na usługi dodatkowe takie jak pakiety Assistance. Rachunki w BPH charakteryzują się atrakcyjnymi warunkami, jeżeli chodzi o koszty. Prowadzenie i obsługa konta oraz przelewy mogą być darmowe. Podobnie sprawa wygląda na przykład ze zleceniami stałymi.

Oficjalna strona www.bph.pl

Dodaj swoją opinię