BZ WBK – rachunki bankowe

Bank Zachodni WBK powstał na drodze fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A. Do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym Bank Zachodni WBK został wpisany w 13 czerwca 2001 roku. Ponad 94% akcji banku posiada Banco Santander S.A. Na początku 2013 roku Bank Zachodni WBK połączył się z Kredyt Bank SA.

W ten sposób powstał trzeci, co do wielkości bank w naszym kraju. Mamy tu na myśli wielkość aktywów, portfela kredytowego oraz depozytów. Po połączeniu z Kredyt Bankiem, Bank Zachodni WBK dysponuje siecią ponad 1000 placówek w całym kraju. Obsługuje około 3.5 miliona klientów. Oferta Banku Zachodniego WBK jest na prawdę imponująca zwłaszcza, jeżeli chodzi o konta osobiste. Mamy tu do czynienia z kontami dla różnych grup wiekowych oraz podziałem pod kątem różnych potrzeb klientów.

Przykładem mogą być konta dedykowane dla kobiet czy najbardziej wymagających klientów. Standardowe konto osobiste w Bank Zachodni WBK również ma bardzo dużo do zaoferowania. Mogą to być zerowe stawki za prowadzenie konta, obsługę i korzystanie z karty debetowej, przelewy internetowe, zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Ponadto Bank Zachodni WBK oferuje zniżki w partnerskich sklepach zarówno tradycyjnych jak i internetowych. Istniej również możliwość otrzymania limitu kredytowego na koncie osobistym. Konto można również zamówić przez Internet. Umowę z bankiem można podpisać za pośrednictwem kuriera. Dostęp do konta możliwy jest w tradycyjnych oddziałach, przez Internet i telefon.

Oficjalna stronawww.bzwbk.pl

Dodaj swoją opinię