Citi Handlowy – oferta kont bankowych

Citi Handlowy powstał w 2001 roku z połączenia Banku Handlowego w Warszawie SA i Citibank (Poland) SA. Bank jest jedną z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju. Citi Handlowy stanowi również element grupy Citi. Jest to wiodąca instytucja finansowa na świecie, która obsługuje ponad 200 milionów klientów. Mowa tu o klientach indywidualnych, rządowych, korporacyjnych czy instytucjonalnych. Grupa działa w ponad 160 krajach.

Citi Handlowy kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, mikro i małych firm, przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. Citi Handlowy przygotował bardzo ciekawą ofertę konto osobistych skierowanych do różnego rodzaju klientów. Oferta skierowana do szerokiej grupy zapewnia swobodny dostęp do środków finansowych. Osoby otwierające rachunek w Citi Handlowy mogą ponadto liczyć na pełną ofertę innych produktów bankowych. Jaka jest charakterystyka typowego konta w Citi Handlowy?

Mogą to być bezpłatne przelewy przez Internet. Po spełnieniu odpowiednich warunków konto w Citi Handlowy może być prowadzone za darmo. Chodzi tu o wysokość miesięcznych wpłat na konto. Ponadto bank oferuje swoim klientom darmowy dostęp do bankomatów w kraju oraz za granicą. Klienci mogą również liczyć na bezpłatną realizację zleceń stałych oraz bezpłatne polecenia zapłaty. Dostęp do pieniędzy można uzyskać za pośrednictwem sieci placówek banku jak i drogą internetową czy telefoniczną. Informacje o saldzie czy operacjach klient może otrzymywać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości SMS.

Oficjalna strona www.citibank.pl

Dodaj swoją opinię