Credit Agricole zachęca do zakładania kont osobistych

Credit Agricole do założenia w nim konta osobistego oferując ciekawe warunki promocyjne. Dla osób, które wybiorą tą ofertę, bank przygotował premię w wysokości nawet 1000 złotych. Wszystko ma związek z planami banku, które chce w 2014 roku otworzyć 150 tysięcy nowych kont osobistych. Aby otrzymać przewidziany bonus trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze należy założyć konto i przelewać na nie regularnie swoje wynagrodzenie. Już na początku za przelewy minimum 1500 złotych klient może liczyć na 100 złotych premii.

W ciągu następnych 18 miesięcy może liczyć (pod pewnymi warunkami dodatkowymi) na 300 złotych w ramach zwrot 5% wydatków poniesionych w tym czasie na zapłacenie rachunków za gaz, prąd, wodę, telefon, Internet i telewizję. Dodatkowo może liczyć jeszcze na 600 złotych w ramach usługi CAsaver (system oszczędzania drobnych kwot).

„Przygotowując naszą najnowszą promocję chcieliśmy, aby jej zasady były proste i łatwe do spełnienia. Wystarczy, że klient będzie regularnie zasilał wynagrodzeniem nowo otwarte konto w naszym banku, opłacał przy jego pomocy rachunki i korzystał z karty, a otrzyma od nas nawet 1000 zł. To stosunkowo niewiele za możliwość otrzymania tak wysokiego bonusu” – tak promocję opisuje członek zarządu banku Credit Agricole, Jędrzej Marciniak. (Źródło: Credit Agricole, prnews.pl)

Dodaj swoją opinię