Credit Agricole – konta bankowe

Credit Agricole Bank Polska S.A. jest bankiem detalicznym należącym do francuskiej Grupy Credit Agricole. W swojej działalności bank skupia się na obsłudze klientów indywidualnych, małych i średnich firm, przedsiębiorstw oraz sektora rolniczego. Fundamentem banku był założony w 1991 roku Bank Świętokrzyski SA.

Został on przejęty przez spółkę Lukas. Powstał Lukas Bank Świętokrzyski SA. Ten z kolei został przejęty przez Grupę Credit Agricole. W swojej ofercie bank posiada konta, produkty inwestycyjne i oszczędnościowe oraz szereg kredytów. Credit Agricole Bank Polska S.A. ma w swojej ofercie bardzo ciekawe pomysły dotyczące kont osobistych.

Przede wszystkim oferuje swoim klientom prowadzenie konta za darmo. Również dostęp do konta za pośrednictwem telefonu, SMS i Internetów jest darmowy. Kolejnym darmowym elementem mogą być przelewy internetowe. Credit Agricole Bank Polska S.A. zapewnia darmową wypłatę gotówki z ponad 3200 bankomatów. Przy wykupieniu miesięcznego abonamentu możliwe jest wypłacanie gotówki bez dodatkowych prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Darmowe może być również korzystanie z karty debetowej. W tym wypadku należy przekroczyć minimalną granicę wysokości miesięcznych transakcji dokonywanych za pomocą takowej karty debetowej. Konto w Credit Agricole Bank Polska S.A. umożliwia również doładowanie telefonu komórkowego. Klienci mogą skorzystać także z innych usług bankowych na atrakcyjnych warunkach. Może to być na przykład specjalny rachunek oszczędnościowy.

Oficjalna stronawww.credit-agricole.pl

Dodaj swoją opinię