Deutsche Bank – rachunki bankowe

Deutsche Bank PBC jest elementem Grupy Deutsche Bank. Jest to jedna z największych instytucji finansowych na świecie. Oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. W swojej ofercie ma między innymi szereg rachunków bankowych, kredytów jak i rozwiązania inwestycyjno-oszczędnościowe. Deutsche Bank PBC posiada sieć niemal 200 placówek w całym kraju. Oferta Deutsche Bank PBC jest dostępna również za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.

W ofercie Deutsche Bank PBC możemy znaleźć szereg konto osobistych skierowanych do różnych klientów. Mogą to być zarówno konta dla osób małoletnich jak i dla seniorów. Inne konta mogą być powiązane ze specjalną ofertą kredytową dla ich właścicieli. Ciekawą ofertę stanową również konta osobiste połączone ze specjalnymi warunkami propozycji inwestycyjnych oraz kredytowych. Ciekawe warunki reprezentuje konto internetowe.

Deutsche Bank PBC proponuje konsumentom możliwość wypłaty środków z bankomatów na całym świecie za darmo. Ponadto na podobnych warunkach wydaje karty debetowe. Darmowe mogą być również przelewy internetowe (krajowe) oraz ogólnie rzecz biorąc prowadzenie konta. Klienci mają dostęp do środków przez całą dobę za pośrednictwem bankowości internetowej oraz telefonicznej. Deutsche Bank PBC oferuje również dostęp do elastycznej linii kredytowej.

Właściciele konta mogą również skorzystać z innych produktów bankowych na atrakcyjnych warunkach. Poza drogą elektroniczną i telefoniczną klient ma dostęp do konta również w tradycyjny sposób za pośrednictwem placówek bankowych.

Oficjalna stronawww.deutschebank.pl

Dodaj swoją opinię