Eurobank – konta bankowe

Eurobank rozpoczął swoją działalność w 2003 roku. Siedziba banku znajduje się we Wrocławiu. Na początku swojej działalności Eurobank specjalizował się w kredytach gotówkowych. Jednak z czasem rozwiną swoją ofertę i stała się bankiem dla szerokiego grona klientów. Obecnie w ofercie banku możemy znaleźć szereg kredytów, lokat, rachunków bankowych oraz pomysłów na oszczędzanie i inwestycje.

Ciekawym pomysłem banku na starcie było umieszczenie swoich placówek w centach handlowych gdzie klient mógł załatwić swoje sprawy finansowe przy okazji zakupów itp. Stało się to wizytówką Eurobanku. Bank posiada ciekawą ofertę kont skierowanych do klientów indywidualnych.

Mogą to być na przykład konta osobiste określane, jako konta standardowe. W takim wypadku klient może liczyć na darmowe założenie i prowadzenie konta bankowego. Nie trzeba również deklarować stałych wpłat. Bank oferuje także darmowy dostęp do swojej sieci bankomatów w całym kraju. Do konta bankowego bezpłatnie wydawana jest karta debetowa. Kartę taką można otrzymać od ręki przy podpisani umowy w placówce. Dzięki temu klient może od razu z niej skorzystać.

Dostęp do konta możliwy jest za pośrednictwem oddziałów i bankomatów. W przypadku, gdy klient chce założyć konto z dostępem za pośrednictwem Internetu może zdecydować się na inne konta bankowe obecne w ofercie Eurobanku. W przypadku wyboru takich rachunków klient ma dostęp do swoich pieniędzy 24 godziny na dobę za pośrednictwem Internetu i telefonu. Bank oferuje bezpłatne przelewy internetowe.

Oficjalna stronawww.eurobank.pl

Dodaj swoją opinię