FIRMA TO JA

FIRMA TO JA to oferta rachunków firmowych przygotowana przez Idea Bank. W odróżnieniu od innych banków, które wprowadzają opłaty za korzystanie z rachunków, Idea Bank nadal oferuje rachunek bez opłat. Co więcej, bank daje klientom nowe możliwości. Przedsiębiorcy nie muszą płacić za założenie i utrzymanie rachunku. Operacje wykonywane na koncie czy wypłaty z bankomatów (również obcych banków) również są darmowe. Do tego wszystkiego dochodzą bezpłatne narzędzie pomagające przedsiębiorcom w prowadzeniu ich biznesu.

Na temat oferty wypowiada się Monika Chwiedziewicz, Dyrektor Departamentu ds. Rozwoju Bankowości Transakcyjnej Idea Banku: „Konto FIRMA TO JA adresowane jest zarówno do początkujących jak i doświadczonych przedsiębiorców. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru – aby osoba, która zakłada firmę, od razu pomyślała o nas, jako o miejscu, w którym warto otworzyć konto. To dlatego nie pobieramy opłat za podstawowy rachunek. Natomiast doświadczony przedsiębiorca doceni dodatkowe bezpłatne usługi i funkcjonalności, dedykowane dla biznesu.”

Liczba opinii: 1

  1. Mateusz pisze:

    Od ponad 2 lat prowadzę firme i niedawno zdecydowałem sie na założenie konta firmowego właśnie Firma to ja. Przyznam, że pozytywnie zaskoczyła mnie łatwość obslugi, praktycznie wszelkie działania są bezpłatne, a dodatkowo jeszcze to bank dopłaca mi co miesiąć za to, że robie u nich przelewy, wpłacam pieniądze i wystawiam faktury.

Dodaj swoją opinię