FM Bank – konta bankowe

FM Bank powstał na bazie Funduszu Mikro, który mógł się pochwalić ponad 50 letnim doświadczeniem w finansowaniu mikro i małych przedsiębiorstw. Skrót FM w nazwie banku ma podkreślać ten związek oraz zwracać uwagę na bogate doświadczenie banku. FM Bank określa się, jako pierwszą instytucję finansową posiadającą ofertę dedykowaną obsłudze mikro i małych firm.

Mimo daleko idącej specjalizacji FM Bank posiada również ofertę dla klientów indywidualnych. Mowa tu na przykład o rachunkach bankowych czy lokatach terminowych. Jak wygląda oferta skierowana do klientów indywidualnych dotycząca kont osobistych? FM Bank oferuje im bezpłatne otwarcie konta osobistego oraz atrakcyjne oprocentowanie. Bank proponuje również wydanie kart kredytowych do konta za darmo.

Kolejną cechą konta jest możliwość korzystania z darmowych przelewów internetowych. FM Bank proponuje również bezpłatne przelewy wewnętrzne między rachunkami, wpłaty i wypłaty z konta oraz wypłaty z bankomatów sieci BZ WBK. Bank zapewnia stały dostęp do środków za pośrednictwem Internetu. Osoby korzystające z oferty kont w FM Bank mogą również skorzystać z oferty lokat terminowych. Bank dba także o bezpieczeństwo środków zgromadzonych przez klientów.

Mowa tu zarówno o bezpiecznej bankowości internetowej jak i gwarancjach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Rachunki w FM Bank dostępne są zarówno w walucie rodzimej jak i w walutach obcych. Mowa tu o euro, dolarach amerykańskich oraz funtach brytyjskich. Konto można założyć za pośrednictwem formularza internetowego.

Oficjalna stronawww.fmbank.pl

Dodaj swoją opinię