Getin – konta bankowe

Getin Bank to marka bankowości detalicznej. Należy do Getin Noble Bank SA, który jest uznawany z jedną z najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Getin Bank powstał w 2004 roku. W 2010 w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku powstał Getin Noble Bank SA. Dwa lata później nastąpiło prawne połączenie Get Bank SA oraz Getin Noble Bank SA. W ten sposób powstał bank kontynuujący działalność pod nazwą Getin Noble Bank SA.

Obecnie Getin Bank może się poszczycić siecią ponad 500 oddziałów własnych i franczyzowych. Bank dociera do klientów również za pośrednictwem innowacyjnych rozwiązań informatycznych oferując bankowość internetową. Getin Bank proponuje swoim klientom kilka rodzajów kont osobistych. Mamy tu do czynienia z kontami młodzieżowymi, dla seniorów oraz standardowymi rachunkami bankowymi. Jak wygląda oferta kont bankowych w Getin Bank?

Bank oferuje bezpłatne otwarcie konta osobistego. Osoby aktywne mogą również liczyć na bezpłatne prowadzenie konta. Ponadto bank oferuje bezpłatne przelewy internetowe, przelewy przez Facebooka, mail lub SMS. Wraz z kontem klient może otrzymać dostęp do bankowości internetowej.

Zainteresowani klienci mogą założyć konto za pośrednictwem formularza internetowego, a także w jednym z oddziałów banku w całym kraju oraz za pośrednictwem rozmowy telefonicznej. Umowa może być dostarczona przez kuriera. Bank oferuje również załatwienie wszelakich formalności w przypadku przeniesienia konta z innego banku. Klienci mogą także liczyć na oferty promocyjne.

Oficjalna stronawww.getinbank.pl

Dodaj swoją opinię