Idea Bank – rachunki bankowe

Idea Bank jest instytucją finansową stworzoną z myślą o klientach chcących założyć i rozwijać własną działalność gospodarczą. Bank działa głównie na rynku produktów finansowych skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw. Posiada również produkty skierowane do klientów indywidualnych.

Głównym akcjonariuszem posiadającym prawie 80% akcji jest Getin Holding SA. Za swoją działalność bank był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany. Idea Bank oferuje bardzo ciekawe warunki związane z kontem bankowym dla klientów indywidualnych. W ramach swojej oferty bank proponuje brak kosztów za założenie konta oraz jego prowadzenie.

Możliwe jest szybkie i wygodne założenie konta przez Internet (umowa zostanie dostarczona przez kuriera pod wskazany adres). Klient może również liczyć na ciekawe warunki wydania i prowadzenia karty płatniczej. Bank oferuje również darmowe przelewy internetowe. Ograniczenie do minimum formalności przy zakładaniu konta sprawia, iż konto w Idea Bank można założyć szybko i sprawnie.

Właściciele kont mają dostęp do środków płatniczych przez całą dobę. Środki przechowywane na rachunku objęte są gwarancją Bankowego Funduszy Gwarancyjnego. Szczególną uwagę bank przywiązuje do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa środków zgromadzonych na kontach oraz zagwarantowania stu procentowego bezpieczeństwa korzystania z nich klientom za pośrednictwem wszystkich dostępnych kanałów. Do konta osobistego użytkownik może dołączyć również inne produkty takie jak konto oszczędnościowe czy lokaty.

Oficjalna stronawww.ideabank.pl

Dodaj swoją opinię