Innowacja dla studentów od Getin Bank

Getin Bank przygotował kolejne innowacyjne rozwiązanie, skierowane tym razem do studentów. Jest to możliwość wykorzystania legitymacji studenckiej, jako karty debetowej. Legitymacja łączy w sobie standardowe cechy identyfikacyjne oraz możliwości płatnicze połączone z dostępem do konta osobistego. To jednak nie wszystko. Bank przygotował również szereg dedykowanych promocji. Pierwszą uczelnią, która podpisała odpowiednią umowę z bankiem jest Politechnika Poznańska.

Studenci, którzy rozpoczną naukę na uczelni współpracującej z Getin otrzymają legitymacje z nieaktywną funkcją płatniczą. Jeżeli zdecydują się założyć w banku konto, ich karta zostanie aktywowana i będzie mogła służyć nie tylko jako legitymacja, ale również jako karta płatnicza.

„Połączenie legitymacji studenckiej z kartą płatniczą to kolejny po karcie MasterCard Display czy samoobsługowych oddziałach Getin Point, innowacyjny projekt Getin Banku. Wprowadzając nową ofertę dla studentów chcemy znów zaskoczyć rynek niestandardowym podejściem do produktów finansowych. Studenci to grupa, której poświęcamy wiele uwagi. To właśnie dla nich stworzyliśmy dedykowane konto. Już w maju uruchomimy także Getin LAB University. To projekt, w ramach, którego przygotujemy seminaria i warsztaty, umożliwiające studentom zdobywanie praktycznej wiedzy z zakresu innowacji biznesowej. Najlepsi uczestnicy programu trafią na staż do Getin Banku, gdzie będą mogli przetestować zdobyte umiejętności i sprawdzić się w tworzeniu realnych projektów” – mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Bank. (Źródło: prnews.pl, Getin Bank)

Liczba opinii: 1

  1. Lola pisze:

    Getin Bank kolejny raz zaskakuje, pozytywnie oczywiście. Pomysł wykorzystania legitymacji studenckiej jako karty płatniczej innowacyjny.

Dodaj swoją opinię