Karta ISIC za darmo od Banku Millennium

Bank Millennium wychodzi z nową okazją do studentów. Tym razem daje możliwość otrzymania legitymacja ISIC darmo nawet przez dwa lata. W ramach współpracy Banku Millennium ze Stowarzyszeniem Almatur nowi posiadacze Konta 360° Student oraz Konta 360°, decydujący się na zakupienie międzynarodowej legitymacji studenckiej ISIC, otrzymają zwrot opłaty za legitymację. Aby otrzymać zwrot opłaty za legitymację (do 79 zł), wystarczy dokonać przynajmniej jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM w każdym z dwóch kolejnych miesięcy. Promocja trwa do 31 stycznia 2017 roku.

Co więcej, osoby, które otrzymały zwrot i odnowią kartę na następny rok (między 1 września 2017 roku a 31 stycznia 2018 roku), mają szansę na zwrot kolejnej opłaty w wysokości nawet 79 złotych. Warunkiem skorzystania ze sfinansowania jest dokonanie przynajmniej jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM miesięcznie w ciągu dziesięciu miesięcy.

Legitymacja ISIC jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym status studenta. Karta uprawnia do tysięcy zniżek na towary i usługi w Polsce oraz za granicą, a także oferuje kilka wariantów ubezpieczeń.

Dodaj swoją opinię