Konkurs „Kibicuj Justynie!”

Konkurs „Kibicuj Justynie!” ma za zadanie wspierać najlepszą polską biegaczkę narciarską. Za organizację oraz ufundowanie nagród w konkursie odpowiedzialny jest Raiffeisen Polbank. Konkurs będzie trwał do końca stycznia 2015 roku. Zadanie konkursowe to pokazać na specjalnej stronie internetowej jak kibicuje się Justynie Kowalczyk. Nagrody za najlepsze prace (zdjęcia, filmy, itp.) to m.in. najnowsze modele smartfonów i tabletów Samsunga. Tak na temat wypowiada się Małgorzata Wasiuk, Dyrektor ds. Marketingu Raiffeisen Polbank:

„Konkurs „Kibicuj Justynie!” to pierwsze z serii działań wizerunkowych banku, w których współpracujemy z Justyną Kowalczyk. Ma on na celu ocieplenie marki Raiffeisen Polbank jako banku, który jest bliski ludziom, zachęca do pozytywnych działań, w tym przypadku na polu sportowym, do aktywności, zdrowego trybu życia. A przecież Justyna Kowalczyk, nasza najlepsza biegaczka narciarska, w startującym właśnie sezonie będzie ponownie walczyć o najwyższe światowe laury, więc na pewno zasługuje na nasz doping i wsparcie. Dlatego zapraszamy do zabawy w konkursie, który będzie promował najbardziej oryginalne sposoby wsparcia dla Justyny na trasach biegowych.” (Źródło: Raiffeisen Polbank, prnews.pl)

Liczba opinii: 1

  1. Kibic pisze:

    I o wszem nagrody są przyznawane ale tylko w teorii bo w praktyce nie ma się nic. W regulaminie jest napisane, że w ciągu 3 dni napiszą na pocztę w sprawie daresu itp ale jakoś po 3 tyg nadal nic …

Dodaj swoją opinię