Konto z energią

Konto z energią to oferta promocyjna przygotowana przez Getin Bank. Od 1 sierpnia każdy, kto założy w banku konto Getin Up będzie mógł liczyć na zwrot 15% wydatków na rachunki za energię elektryczną oraz zwrot 5% wartości zakupów. Oferta pozwala zaoszczędzić w skali roku do 400 zł. Zwroty za rachunki za energię elektryczną są możliwe dzięki współpracy Getin Banku z dostawcą energii elektrycznej, firmą ENEA. Maksymalnie w skali roku może to być nawet 200 zł.

Warunkiem zwrotu jest założenie konta Getin Up i opłacanie z niego rachunków za prąd elektryczny. Druga zaleta konta to rabat za zakupy. Dotyczy on transakcji bezgotówkowych dokonywanych kartą wydaną do konta. Każdy klient, który w miesiącu dokona minimum 5 takich transakcji, może liczyć na zwrot w wysokości do 200 zł miesięcznie. Konto Getin Up można założyć w placówce dowolnej banku, za pośrednictwem Internetu i telefonicznie.

Każdy, kto zechce skorzystać z oferty promocyjnej Konto z energią i zdecyduje się na zmianę dostawcy energii elektrycznej, formalności może załatwić w Biurze Obsługi Klienta ENEA. Nie będzie musiał iść do banku, bo umowę zostanie dostarczona przez kuriera. (Źródło: prnews.pl, Getin Bank)

Dodaj swoją opinię