Od kwietnia „Nieograniczone Korzyści” z Bankiem Pocztowym

Klienci Banku Pocztowego, którzy są posiadaczami Konta ZawszeDarmowego mają szansę skorzystać z programu „Nieograniczone Korzyści” gwarantującego lepsze warunki użytkowania rachunku. Od 1 kwietnia 2016 roku klienci Banku mogą otrzymać dostęp do szerszego zakresu oferowanych usług. Opłata abonamentowa za poszerzenie usług będzie wynosiła 10 złotych miesięcznie beż żadnych dodatkowych kosztów. W ramach abonamentu klienci będą mogli między innymi bez dodatkowych opłat wypłacać pieniądze z prawie wszystkich bankomatów.

Konto ZawszeDarmowe nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jego założenie i prowadzenie jest bezpłatne. W ramach rachunku klienci mają możliwość wypłacania gotówki bez pobierania dodatkowych należności w oddziałach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej i korzystania z bankowości internetowej Banku. Ci klienci, którzy przystąpią do programu, dostaną możliwość darmowych wypłat z prawie wszystkich bankomatów w Polsce albo dostarczania gotówki przez listonosza pod wskazany adres. Dodatkowo nie poniosą oni kosztów za kartę debetową, a przelewy w placówkach Banku będą zupełnie bezpłatne.

Z programu mogą korzystać dotychczasowi i nowi klienci Banku Pocztowego. Przystąpienie skutkuje możliwością korzystania z niego od początku kolejnego miesiąca.

Dodaj swoją opinię