Loteria dla klientów BZ WBK

Loteria promocyjna w BZ WBK o nazwie „Wakacyjna losomania” potrwa od 15 lipca do 30 grudnia 2013 roku. Losy można zbierać od 15 lipca do 15 września bieżącego roku. W ten sposób bank chce wesprzeć aktywację nowych produktów jak i zwiększyć aktywność klientów. W poprzednim roku w podobnej loterii wzięło udział 75 tysięcy klientów. Na czym ma polegać loteria w tym roku? Zacznijmy od tego, kto może wziąć w niej udział. Otóż mogą to zrobić zarówno nowi jak i obecni klienci BZ WBK również ci obsługiwani pod marką Kredyt Bank.

Każdy, kto zechce wziąć udział w loterii powinien zalogować się na odpowiedniej stronie wskazanej przez bank. Losy przysługują za aktywność, a im więcej ich zbierzemy tym większe są szanse na wygraną. Zanim przejdziemy do nagród powiemy jeszcze, co jest podstawą do otrzymania losu na loterię.

BZ WBK premiuje otwarcie rachunku osobistego wraz z kartą, wydanie karty kredytowej, zwiększenie limitu na karcie kredytowej, wpłaty na konto (minimum 1000 złotych bez wpłat gotówkowych i wpłat z własnych rachunków), transakcje bezgotówkowe przy użyciu karty kredytowej lub debetowej (minimalna wartość 20 zł), zaciągnięcie kredytu gotówkowego lub wykorzystanie limitu na rachunku osobistym oraz uruchomienie usługi spłaty zadłużenia na karcie kredytowej w atrakcyjnych ratach (Ratio).

Losami podwójnymi premiowane są aktywności na kartach MasterCard PAYBACK. Pula nagród wynosi 350 tysięcy złotych. Co tydzień będzie losowane 25 nagród po 1000 zł, a 2 października 2013 zostanie wylosowana nagroda główna – 100 tysięcy złotych.

Dodaj swoją opinię