Loteria w ING

ING Bank Śląski postanowił zachęcić swoich klientów do aktywnego używania kart płatniczych. W tym celu zorganizował loterię „Płać kartą i wygrywaj”. Loteria mająca przekonać klientów do częstego i systematycznego używania posiadanych kart płatniczych rozpoczęła się 1 września i potrwa do 31 grudnia tego roku. Zabawę podzielono na cztery etapy. Na szczęśliwców czeka 80 nagród pieniężnych, po 20 na każdy miesiąc. Każda z tych nagród to 1000 złotych.

Dodatkowo 14 stycznia przyszłego roku zostanie wylosowana nagroda główna w wysokości 50 tysięcy złotych oraz nagrody o wartości odpowiednio 30 i 10 tysięcy złotych. Każdy klient banku, który chce wziąć udział w loterii powinien zarejestrować się na stronie internetowej ING Banku Śląskiego oraz być aktywnym użytkownikiem systemu bankowości internetowej ING BankOnLine. Później pozostaje wykonać jak najwięcej transakcji przy wykorzystaniu kart płatniczych wydanych przez bank.

Mowa tu o kartach do Kont z Lwem oraz kartach kredytowych. Warunek niezbędny to posiadanie Konta z Lwem w złotówkach lub konta oszczędnościowego (również w walucie rodzimej). Za każda transakcję na minimum 10 złoty użytkownik karty wydanej do konta zyskuje 1 los. Za transakcje przy wykorzystaniu kart kredytowych przysługuje aż 2 losy.

Dodaj swoją opinię