mBank – rachunki bankowe

Historia mBank rozpoczęła się w Łodzi w listopadzie 2000 roku. Wtedy to powstał pierwszy w Polsce bank internetowy. Do dziś mBank pozostaje największym w Polsce bankiem wirtualnym. Jest również dla wielu symbolem bankowości elektronicznej i internetowej. Obecnie mBank jest częścią BRE Banku SA.

Swoje usługi bank oferuje w dużej mierze za pośrednictwem Internetu czy prze telefon. W swoim działaniu stawia na rozwój innowacyjnych rozwiązań bankowych zapewniających najwyższą jakość i wygodę usług bankowych. W ofercie mBank możemy spotkać szereg ciekawych kont bankowych. Mamy tu do czynienia z kontami dla ludzi młodych w wieku od 18 do 25 lat jak i dla najbardziej wymagających klientów. W ramach kont osobistych mBank proponuje swoim klientom ciekawe warunki związane z opłatami.

Mogą oni liczyć na przykład na brak opłat za otwarcie rachunku bankowego oraz jego prowadzenie. Również użytkowanie karty debetowej może być darmowe. Tu jednak możemy mieć do czynienia z minimalną kwotą transakcji wykonanych przy użyciu karty debetowej w miesiącu. Bank umożliwia swoim klientom dostęp do ponad 5000 bankomatów w całym kraju bez prowizji (Euronet, BZ WBK, Cash4You, eCard). Razem z kontem klient może otrzymać dostęp do atrakcyjnego kredytu odnawialnego bądź gotówkowego.

Ponadto mBank oferuje dodatkowe ubezpieczenia dla posiadaczy omawianego rachunku bankowego. Klienci mBanku mają stały dostęp do pieniędzy zgromadzonych na koncie dzięki obsłudze przez Internet, telefon komórkowy i za pośrednictwem mLinii.

Oficjalna stronawww.mbank.pl

Dodaj swoją opinię