Meritum Bank – konta bankowe

Meritum Bank ICB wcześniej nosił nazwę Bank Współpracy Europejskiej S.A. Jego główna siedziba znajduje się w Gdańsku. Pod obecną nazwą działa od 2009 roku. W swojej działalności specjalizuje się w obsłudze średniozamożnych klientów indywidualnych, a także osób prowadzących własną działalność gospodarczą, mikro i małych przedsiębiorstw.

Bank funkcjonuje w ramach ponad stu placówek własnych oraz partnerskich. Ma również rozbudowaną bankowość internetową. Udziela również kredytów ratalnych za pośrednictwem różnego typu sklepów. Oferta kont osobistych w Meritum Bank ICB jest jak najbardziej warta uwagi.

Jest to proste konto bankowe z dostępem przez Internet. Można je założyć bardzo szybko. Jak twierdzi bank nawet w 15 minut. Ważne są atrakcyjne warunki prowadzenia i użytkowania konta. Meritum Bank ICB oferuje darmowe otwarcie i prowadzenie konta. Wydanie i obsługa karty debetowej również może być darmowa. Bank zapewnia darmowe wypłaty z bankomatów w całym kraju.

Ciekawą opcją dla właścicieli kont jest program nagradzania za rekomendację. Dzięki niemu osoby polecające konto innym osobom mogą liczyć na nagrodę (w przypadku skutecznego polecenia). Konto jest również atrakcyjnie oprocentowane. Rachunek można otworzyć bez wychodzenia z domu i bez podpisywania umowy przyniesionej przez kuriera. Mamy tu do czynienia z jedną umową dotyczącą wszystkich usług i produktów do konta.

W przypadku przeniesienia konta z innego banku Meritum Bank ICB załatwia niezbędne formalności. Bank oferuje również konta osobiste dla dzieci.

Oficjalna stronameritumbank.pl

Dodaj swoją opinię