Nagroda dla klientów Credit Agricole

Credit Agricole postanowił wynagrodzić swoich klientów. Chodzi tu o osoby przelewające na konto w banku swoje wynagrodzenie. Nagrodą ma być loteria, w której będzie można wygrać równowartość swojej pensji. W zabawie udział będą mogli wziąć klienci, którzy przelewają lub zaczną przelewać swoją pensję na konto bankowe Credit Agricole. Wystarczy w terminie od 19 sierpnia do 15 grudnia zgłosić chęć udziału w loterii. Można to zrobić w oddziale banku, na stronie internetowej bądź za przez Contact Center.

Losowania będą odbywały się w dni robocze od 16 września do 16 grudnia. Oznacza to 64 szanse na wygraną. Bank przeleje zwycięzcom równowartość ich pensji do kwoty 10 tysięcy złotych. Informacje na temat zwycięzców publikowane będą w placówkach bankowych oraz na stronie internetowej banku. To jednak nie wszystkie promocje czekające na klientów aktywnie korzystających z konta w Credit Agricole.

Przykładowo bank będzie zwracał 10% opłat za rachunki (telewizja, telefon czy Internet) klientom, którzy od 19 sierpnia otworzą konto z deklaracją wpływu wynagrodzenia bądź tym, którzy na już posiadany rachunek zaczną przelewać swoją pensję. Minimalna kwota wynagrodzenia w tym przypadku to 1500 złotych.

Dodaj swoją opinię