Najnowsza reklama Banku Millennium

Konto 360° to propozycja rachunku bankowego oferowanego przez Bank Millennium. Posiadacze takiego konta zwolnieni są z naliczania dodatkowych opłat za prowadzenie konta i karty, a także wypłacanie gotówki z bankomatów i zlecanie przelewów krajowych drogą elektroniczną. Dzięki aplikacji mobilnej Banku Millennium zarządzanie kontem możliwe jest bezpłatnie i z każdego miejsca. Na antenie telewizyjnej pojawiła się właśnie nowa kampania reklamująca ten produkt. Spot będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich i niektórych kanałach tematycznych.

Przygotowaniem nowego spotu reklamowego zajęła się agencja Change Integrated, a media zakupił dom mediowy Initiative Media. Kampania reklamowa nie jest jednak prowadzona tylko kanałem telewizyjnym. Spoty pojawiają się również w Internecie. Działaniami prowadzonymi drogą elektroniczną zajęła się agencja Isobar Poland.

Dzięki otwarciu Konta 360° można zyskać nawet 360 złotych premii. Należy założyć ten rachunek bankowy i aktywować aplikację mobilną, by płacić kartą do konta i BLIKIEM. Wówczas odebrać można 60 złotych dodatku miesięcznie przez 6 miesięcy, co daje łączną sumę 360 złotych.

Dodaj swoją opinię