Najwięcej kont osobistych w PKO BP

Coraz więcej Polaków otwiera konta osobiste w PKO Banku Polskim. III kwartał 2016 roku przyniósł Bankowi jeden z najwyższych przyrostów liczby kont spośród 20 polskich banków Ponad 22% wszystkich posiadaczy kont ma rachunek w PKO BP. Ogółem Bank prowadzi blisko 7 milionów rachunków klientów w każdym wieku. W III kwartale 2016 roku liczba kont prowadzonych w PKO wzrosła o 180 tysięcy w stosunku do tego samego okresu ubiegłego roku. Silna pozycja PKO BP na rynku kont osobistych jest skutkiem ciągłego działania ukierunkowanego na oferowanie najnowocześniejszych produktów.

Bank dysponuje wyjątkowym potencjałem technologicznym, który umożliwia klientom korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań internetowych i mobilnych. System obsługi zdalnej konta – dzięki aplikacji IKO – wprowadza innowacje w płatnościach, co daje klientom komfort i wygodę korzystania.
Takie udogodnienia budzą szczególne zainteresowanie wśród młodych klientów oraz wszystkich tych, którzy chcą korzystać z usług bankowych na światowym poziomie. Duża liczba nowo zakładanych kont w PKO BP świadczy o rosnącym zaufaniu do instytucji osób, dotąd nie korzystających z usług bankowych, a także tych korzystających z produktów innych banków.

Dodaj swoją opinię