Neo Bank – rachunki bankowe

Neo Bank to handlowa nazwa Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Zadebiutowała ona na rynku bankowym w 2008 roku. Z wykorzystaniem tej nazwy Wielkopolski Bank Spółdzielczy promuje oraz oferuje swoje usługi i produkty bankowe. Sam bank powstał w 1961 roku w Łubowie. Bank zmienił nazwę z Bank Spółdzielczy w Łubowie na Wielkopolski Bank Spółdzielczy w 2004 roku. Jest on zrzeszony w SGB-Bank S.A. W 2008 roku przeniósł swoją siedzibę do Poznania. Przyszedł wtedy również czas na rozszerzenie swojej działalności poza Wielkopolskę. Obecnie bank ma ponad 40 placówek.

W Neo Banku możemy napotkać bardzo ciekawą ofertę kont skierowanych do klientów indywidualnych. Mowa tu o kontach osobistych. Na uwagę zasługuje kilka cech takowych rachunków bankowych. Neo Bank może oferować swoim klientom bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku. Ponadto można tam liczyć na darmowy dostęp do usług bankowości internetowej. Kartę debetową możemy otrzymać dosłownie „od ręki” w placówce banku. Będzie to tak zwana karta niespersonalizowana.

Swoim klientom bank oferuje również darmowe przelewy oraz darmowe wypłaty z bankomatów w całym kraju. Warunkiem może tu być odpowiednia ilość transakcji. Innymi słowy jest to oferta dla aktywnych użytkowników konta bankowego, którzy dokonują wielu transakcji oraz płatności. Ciekawym rozwiązaniem jest otrzymywanie informacji o funkcjonowaniu konta poprzez wiadomości SMS. Możliwy jest również dostęp do kredytu w koncie. Posiadacze konta mają także dostęp do atrakcyjnych lokat i tym podobnych produktów.

Oficjalna stronawwww.neobank.pl

Dodaj swoją opinię