Nordea – oferta kont bankowych

Nordea Bank Polska SA należy do największej skandynawskiej grupy finansowej o nazwie Nordea. Bank powstał w 1999 roku. Stało się to dzięki podpisaniu umowy subskrypcyjno-inwestycyjnej Banku Komunalnego z Nordea Bank AB. Bank Komunalny istniał od 1992 roku. Fuzja została zakończona w 2001 roku.

Nordea Bank Polska S.A. jest bankiem nowoczesnym i wszechstronnym. Swoje produkty finansowe oferuje za pośrednictwem Internetu, telefonów, wiadomości SMS oraz sieci tradycyjnych placówek. Warto tu zwrócić szczególną uwagę na zaawansowaną i sprawdzoną bankowość internetową.

W swojej ofercie Nordea Bank Polska SA posiada kilka interesujących kont skierowanych do różnych klientów o zróżnicowanych wymaganiach. Skupimy się tu na ofercie konta najprostszego skierowanego do osób ceniących sobie proste zasady. Nordea Bank Polska SA oferuje bezpłatne prowadzenie konta osobistego oraz bezpłatny dostęp do karty debetowej. Ponadto umożliwia wypłatę gotówki w bankomatach w kraju i na świecie bez prowizji.

Kolejnym atutem konta są bezpłatne przelewy krajowe realizowane za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Nordea Bank Polska SA udostępnia również bezpłatne wpłatomaty Nordea. Klienci mogą liczyć na bezpłatny dostęp do konta przez całą dobę. Każdy posiadacz konta w Nordea Bank Polska SA może liczyć na wiele usług dodatkowych takich jak bezpłatne konto oszczędnościowe czy kredyt w rachunku. Samo konto możemy otworzyć bardzo szybko bez konieczności wychodzenia z domu czy udziału kuriera. Wszystko można załatwić drogą elektroniczną.

Oficjalna stronawww.nordea.pl

Dodaj swoją opinię