Nowa bankowość internetowa dla firm w mBanku

mBank unowocześnił właśnie bankowość internetową dla firm. Teraz duże firmy i korporacje logują się do nowej wersji serwisu transakcyjnego CompanyNet. Serwis bowiem został gruntownie przebudowany i jest teraz łatwiejszy w obsłudze, bardziej intuicyjny i posiada możliwość dostosowania do indywidualnych wymagań użytkownika. Serwis CompanyNet został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami user experience. Wszystkie funkcje nowego CompanyNet sprawiają, że użytkownicy, którzy często spędzają po kilka godzin pracując w bankowości internetowej, teraz mogą pracować szybciej i łatwiej.

mBank uprościł przede wszystkim układ menu, co zwiększa przejrzystość i czytelność jego treści. Wyróżnił także najważniejsze zadania, które klient wykonuje w bankowości internetowej. Pojawiły się też kontekstowe podpowiedzi stworzone po przeanalizowaniu schematów działań klientów we wcześniejszym serwisie. Nowy system dla klientów korporacyjnych jest znacznie bardziej intuicyjny i ma wiele możliwości dostosowania go do indywidualnych preferencji użytkownika. Teraz każdy użytkownik może dostosować jego wygląd i funkcje do swoich potrzeb – przemodelować pulpit, wyświetlać widety, ustalić własną listę skrótów do najczęściej wykorzystywanych funkcji.
Strona serwisu automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana, działa więc i na komputerze, i na tablecie czy smartfonie.

Dodaj swoją opinię