Nowe konto w Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank przedstawił swoją nową ofertę kont osobistych. Zgodnie z nową polityką podstawowym kontem dla wszystkich klientów ma być konto Wygodne. Posiadacz takiego rachunku będzie mógł na nim zarobić nawet 340 złotych rocznie. Oczywiście będzie musiał spełnić warunki dodatkowe, takie jak na przykład aktywne korzystanie z konta. Raiffeisen Polbank udostępnia wszystkim posiadaczom rachunku Wygodne limit w koncie do wysokości 1 tysiąca złotych (nieoprocentowany).

Zmiany dotyczą również nazewnictwa rachunków. Konto Standard zmieniło nazwę właśnie na konto Wygodne, Comfort Direct na Aktywne, Comfort na Komfortowe. Jedynie konto Premium pozostało bez zmian, jeżeli chodzi o nazewnictwo. Dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych, Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych Raiffeisen Polbank, Magdalena Markiewicztak mówi o polityce banku:

„Zamierzamy nie tylko pozostać atrakcyjnym bankiem dla klientów segmentu Premium, ale nową ofertą przyciągnąć także klienta detalicznego. Nie zamierzamy jednak w tym celu oferować ani nowych promocji, ani wypłacać premii za samo otwarcie konta w naszym banku. W odróżnieniu od obecnie dostępnych na rynku propozycji, w nowej ofercie stawiamy przede wszystkim na lojalność. Innymi słowy – korzystanie z naszych usług będzie się zwyczajnie opłacało i to tym bardziej, im dłużej klient z nami pozostanie. Takie właśnie podejście, oparte na wzajemnym zaufaniu, chcemy premiować”. (Źródło: Raiffeisen Polbank)

Dodaj swoją opinię