Pakiet Pocztowy

Pakiet Pocztowy to oferta przygotowana przez Bank Pocztowy. Pakiet umożliwia uzyskanie zwrotu 10% środków wydanych na kupno znaczków, nadanie paczek lub listów. Pakiet dostępny jest dla posiadaczy kont osobistych w Banku Pocztowym. By mieć prawo do uzyskania zwrotu środków wydanych na poczcie należy zasilać miesięcznie swoje konto kwotą minimum 1 tysiąc zł. Aby uzyskać zwrot należy w trakcie kupowania usług pocztowych zgłosić pracownikowi poczty chęć skorzystania z premii przysługującej w ramach programu. Należy również pokazać dowód tożsamości.

Program funkcjonuje od 1 października bieżącego roku. Maksymalny zwrot, na jaki może liczyć klient to 10 zł (na jednego klienta). Program obejmuje następujące usługi: Paczka pocztowa, Pocztex, Paczka Ekstra24, Paczka24, Paczka48, EMS, Paczka Pocztowa w obrocie zagranicznym, znaczki pocztowe, list polecony, paczki mini. Program skierowany jest do posiadaczy Pocztowego Konta ZawszeDarmowego. By korzystać ze zwrotu należy po 1 października zgłosić taką chęć. (Źródło: Bank Pocztowy)

Liczba opinii: 1

  1. Niezadowolony Klient pisze:

    Bank dużo obiecuje a mało daje!!!
    Mam u nich konto i korzystam z usług Poczty Polskiej co przekłada się na 10% premię naliczaną i zwracaną co miesiąc od kwot wydanych na paczki i listy. Cóż z tego skoro Bank i Pocztą nie potrafią systematycznie i terminowo przekazywać sobie informacji o moich zakupach i w konsekwencji premia naliczana jest mi od czasu do czasu.
    Reklamacje nie dają nic bo Bank twierdzi, że wina po stronie Poczty a Poczta, że po stronie Banku.

Dodaj swoją opinię