PayU Express

PayU Express to usługa pozwalająca klientom Banku BNP Paribas płacić za zakupy w Internecie dosłownie jednym kliknięciem. Samą formułę płatności stworzył najpopularniejszego w Polsce dostawca płatności internetowych PayU. Teraz najnowsza formuła płatności dostępna jest w BNP Paribas. Dokonywanie szybkich płatności możliwe jest dzięki połączeniu konta w PayU z rachunkiem bankowym w BNP Paribas. Transakcja wykonywana za pośrednictwem PayU Express obciąża bezpośrednio rachunek bankowy klienta.

Jednocześnie nie jest wymagane logowanie do bankowości internetowej, co dodatkowo skraca czas przeprowadzania transakcji. Klient musi zalogować się na swoim koncie PayU i już może płacić w tysiącach sklepów internetowych czy za zakupy na Allegro. Korzystanie z systemu (płatności w PayU Express) jest darmowe. Aby uruchomić funkcje PayU Express klienci w czasie zakupów internetowych powinni zaznaczyć opcję płatności PayU i zalogować się na swoim koncie PayU, a później wybrać BNP Paribas. Następnie powinni zalogować się do bankowości internetowej banku. W czasie wykonywania przelewu należy zaznaczyć opcję korzystania z PayU Express.

Po tych czynnościach usługa PayU Express zostanie aktywowana, a klient zostanie o tym poinformowany wiadomością e-mail. (Źródło: BNP Paribas)

Dodaj swoją opinię