PKO BP – rachunki bankowe

Historia PKO Bank Polski sięga 1919 roku. Już wtedy powołano do życia instytucję, która stała się symbolem wiarygodności oraz bezpieczeństwa dla pokoleń polaków. Obecnie PKO Bank Polski jest liderem wśród banków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Mowa tu o takich aspektach jak posiadane aktywa czy kapitał.

Bank oferuje swoim klientom usługi za pośrednictwem ponad 1,2 tysiąca placówek oraz prawie 2 tysięcy agencji prowadzących działalność w imieniu banku. Ponadto klienci mają dostęp do usług za pośrednictwem bankowości internetowej oraz telefonicznej. PKO Bank Polski dysponuje także największą w Polsce siecią bankomatów (ponad 2,8 urządzeń). Rachunki bankowe skierowane do klientów indywidualnych to bardzo ciekawy element oferty PKO Banku Polskiego.

W ramach kont osobistych PKO Bank Polski oferuje swoim klientom bardzo ciekawe warunki finansowe. Może to być na przykład brak opłat za założenie konta, obsługę i udostępnienie karty debetowej czy przelewy internetowe. Dodatkowo klienci mogą liczyć na zerowe koszty poleceń zapłaty i zleceń stałych. Dostęp do pieniędzy możliwy jest za pośrednictwem sieci oddziałów, telefonów oraz bankowości internetowej.

Bank oferuje również ciekawe warunki usługi powiadomienia SMS. Ponadto klienci mogą mieć dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie również za darmo. Wszystko to może być dostępne za stałą opłatą miesięczną za prowadzenie konta bankowego. Posiadacze konta mają również dostęp do atrakcyjnych warunków korzystania z innych produktów banku.

Oficjalna stronawww.pkobp.pl

Dodaj swoją opinię