Premia do 1760 zł

Niedawno wystartowała nowa kampania reklamowa, której celem jest promocja oferty kont osobistych w Banku Zachodnim WBK. Dziś podajemy garść szczegółów dotyczących tej oferty. Okazuje się, że osoby, które zdecydują się na założenie konta zgodnie z nowymi zasadami mogą liczyć na rekordową premie. Z drugiej jednak strony mogą się spodziewać bardzo wysokich opłat. Konto o nazwie 1|2|3 to bardzo ciekawa oferta na naszym rynku rachunków bankowych.

Dokładnie rzecz biorąc jest to konto bankowe z moneybackiem, oprocentowaniem, kartą debetową i kredytowa, która zapewnia zwrot od zakupów w różnych placówkach handlowych. Dodatkowo klient może liczyć na 700 złoty premii. Warto zauważyć, że konto jest darmowe jedynie w przypadku regularnych wpłat powyżej 5 tysięcy złotych. W innym wypadku koszt utrzymania konta to 20 złotych miesięcznie. Do konta wydawana jest karta, które jest bezpłatna, ale przy transakcjach na minimum 500 złotych. Jeżeli klient nie spełni tego warunku będzie zmuszony zapłacić 5 złotych za obsługę karty.

Maksymalny zwrot z moneybacku to 300 złotych za opłaty rachunków za gaz, prąd, Internet i telewizję. W przypadku zakupów w sklepach spożywczych, stacjach benzynowych i fast-foodach można otrzymać rocznie kolejne 760 złotych. Rachunek bierze również udział w programie „700 złoty czeka na Ciebie”. Za regularne wpłaty (minimum 5 tysięcy złotych) i aktywne korzystanie z konta można otrzymać jeszcze 700 złotych. Razem daje to możliwą do zgarnięcia premię w wysokości 1760 złotych.

Dodaj swoją opinię