Ranking najlepszych kont tej jesieni

Portal Comperia.pl przeanalizował dostępne na rynku konta internetowe i ogłosił listę najlepszych. Na pierwszym miejscu znalazło się konto Alior Sync. Pod uwagę wzięto rachunki, w przypadku których miesięczny koszt utrzymania nie przekracza kwoty 10 złotych. By wiarygodnie ocenić rachunki analitycy portalu przygotowali portret modelowego klient posługującego się rachunkiem internetowym. Nasz internauta poszukuje konta, do którego będzie miał dostęp zarówno przez Internet jak i przez telefon.

Przewidywane saldo, które utrzyma klient to 4 tysiące złotych. W każdym miesiącu wykona on dwa internetowe przelewy wewnętrzne i trzy zewnętrzne. Będziemy również mieli do czynienia z jednym zdefiniowanym zleceniem stałym. Wraz z kontem nasz klient otrzyma dwie karty. Poza tym dwa razy w miesiącu posiadacz konta wypłaci pieniądze z bankomatu. Raz będzie to bankomat danego banku, a raz obcy.

Po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych na rynku kont okazało się, że tylko w przypadku 18 ofert mamy do czynienia z miesięcznym kosztem poniżej 10 złotych. Najlepszą opcją okazał się rachunek Alior Sync, który nie tylko jest darmowy, ale pozwala również na wypracowanie pewnego, co prawda niskiego, ale zawsze zysku. (Źródło: Comperia.pl).

Dodaj swoją opinię