Volkswagen Bank – rachunki bankowe

Volkswagen Bank Polska powstał w 1998 roku. Swoją działalność operacyjną rozpoczął 30 lipca 1998 roku. Wtedy to otrzymał licencję Narodowego Banku Polskiego. Bank wchodzi w skład Volkswagen Financial Services AG. Głównie specjalizuje się w udzielaniu kredytów na zakup samochodów. Posiada jednak w swojej ofercie szereg innych produktów skierowanych zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Mowa tu między innymi o rachunkach oszczędnościowych czy lokatach terminowych.

W ofercie Volkswagen Bank Polska skierowanej do klientów indywidualnych możemy znaleźć ciekawą propozycję dotyczącą kont osobistych. Volkswagen Bank Polska proponuje między innymi otwarcie i prowadzenie konta za darmo. Ponadto zapewnia bezpłatne przelewy wewnętrzne i zewnętrzne. Kolejnym atutem oferty banku jest darmowe realizowanie zleceń stałych przez Internet. Również wydanie oraz wznowienie karty debetowej może być darmowe. Możliwe jest również zamówieni wyciągu z rachunku za darmo. Mowa tu o wyciąga miesięcznych.

Do oferty kont osobistych Volkswagen Bank Polska dołącza bardzo ciekawe produkty dodatkowe. Mowa tu o wysokooprocentowanych lokatach, a także wygodnym limicie kredytowym w koncie. Poza tym klienci mogą liczyć na bogaty pakiet ubezpieczeń w ramach karty płatniczej. Jako specjalista od kredytów samochodowych Volkswagen Bank Polska oferuje spłacanie oraz monitoring kredytu samochodowego w systemie transakcyjnym. Możliwy jest również bezpłatny dostęp do infolinii. Ciekawym rozwiązaniem jest opcja ustanowienia pełnomocnictwa na rachunku.

Oficjalna stronawww.vwbank.pl

Dodaj swoją opinię