W Millennium konto otworzysz całkowicie online

Od niedawna w banku Millennium można otworzyć konto bez wizyty w tradycyjnej placówce bankowej, od początku do końca w trybie online. Sam proces zakładania konta nie jest nazbyt skomplikowany. Po pierwsze trzeba wypełnić odpowiedni formularz na stronie banku. Następnie należy wysłać przelew potwierdzający z dotychczasowego rachunku na numer wskazany przez bank. Później Millenium przekazuje drogą elektroniczną posiadaczowi konta dane umożliwiające logowanie do serwisu. Minimalna kwota przelewu kontrolnego to 10 złotych.

Konto skierowane jest do osób pełnoletnich nieposiadających aktywnych produktów w Millennium. Klient, który założy konto opisaną drogą może skorzystać z produktów kredytowych, ale dopiero po autoryzacji w placówce banku. Ograniczona jest także maksymalna kwota zewnętrznych przelewów w miesiącu. Mowa tu o limicie 5 tysięcy złotych. Ograniczenia te wprowadzono by maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa konta zakładanego przez Internet.

Ogólnie rzecz biorąc konto, od razu po wykonaniu opisanych na początku czynności, jest gotowe do użytku. Można je kontrolować drogą elektroniczną jak i w tradycyjnej placówce bankowej.

Dodaj swoją opinię