Współpraca Getin Banku z Orange

Getin Banku przy współpracy z operatorem sieci komórkowej Orange, przygotował ofertę kont osobistych połączonych z rocznym abonamentem na komórkę bez żadnych opłat. Z oferty będą mogli skorzystać klienci, którzy do 15 grudnia założą konto w Getin Online. Ponadto z oferty mogą skorzystać osoby, które były klientami banku, ale przed 1 stycznia tego roku. Tak jak w przypadku innych produktów, również w tym wypadku, by móc korzystać z dobrodziejstw promocji trzeba być aktywnym klientem.

Bank stawia przed klientami następujące warunki: comiesięczne wpływy na konto (minimum 1000 złotych) oraz minimum 5 transakcji z wykorzystaniem karty w miesiącu. Aby konto było zupełnie bezpłatne klient dodatkowo musi w miesiącu wykonać płatności na nie mniej niż 400 złotych (w przeciwnym razie trzeba się liczyć z opłatą za prowadzenie konta w wysokości 9,99zł). Każdy, kto założy konto, otrzyma kod rabatowy na usługi Orange. Promocja obejmuje dowolny abonament pakietu Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo. Po wprowadzeniu kodu na stronie operatora abonent zyskuje 50% obniżki na abonament.

To nie wszystko. Gdy właściciel konta wykona w danym miesiącu 5 transakcji przy użyciu karty otrzyma od Getin Banku zwrot w wysokości 25 złotych. Przy abonamentach do 50 złotych klient praktycznie nie płaci nic. (Źródło: Bankier.pl)

Liczba opinii: 1

  1. Lula pisze:

    Bardzo fajna promocja. Promocyjny abonament na telefon i do tego konto w Getin Banku może być darmowe. Warunki promocji nieskomplikowane i możliwe do spełnienia.

Dodaj swoją opinię