Zegarki zbliżeniowe od PKO

Karty płatnicze do ROR w postaci zegarków zbliżeniowych otrzymali od PKO BP studenci oraz absolwenci do 26 roku życia. Jednocześnie wystartował konkurs dla studentów. Do wygrania jest trzy Nissany Micra i 15 tysięcy podwójnych biletów do kina Cinema. Zegarki to kolejna niestandardowa forma kary płatniczej zaoferowana studentom przez bank. Do tej pory studenci mieli do dyspozycji naklejki i breloczki zbliżeniowe. Tak na temat wypowiada się Katarzyna Pawłowicz, Kierownik Zespołu Rozwoju Kart Debetowych w PKO Banku Polskim:


zegarek zbliżeniowy PKO

„Zegarek wydawany do PKO Konta dla Młodych to jedyny na polskim rynku gadżet płatniczy w tej formie, będący kartą debetową, którą można opłacać zakupy ze środków zgromadzonych na rachunku. Będące już w ofercie Banku naklejki i breloki płatnicze dla studentów, a także karty przedpłacone dla dzieci w formie zbliżeniowych naklejek, breloków czy filcowej żyrafy cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów.”

Każdy, kto w okresie trwania konkursu (od 5 września do 20 listopada 2014 roku) wykona jedną transakcje bezgotówkową weźmie udział w losowaniu biletów, a osoby z minimum trzema transakcjami otrzymają szansę wygrania jednego z samochodów. Warunkiem jest podpisanie do 31 października umowy o wydanie jednej z niestandardowych form karty debetowej.

Zegarek zbliżeniowy PKO dostępny jest w jednym z trzech kolorów: czerwony, biały albo czarny. (Źródło: PKO BP, prnews.pl)

Dodaj swoją opinię