Zmiana oprocentowania w Banku SMART

Jeszcze niedawno Bank SMART szczycił się tym, iż nie jest jak inne banki i oferuje swoim klientom proste, przejrzyste i korzystne warunki (między innymi dotyczące oprocentowania kont oszczędnościowych). Od początku istnienia banku konta były oprocentowane na tym samym poziomie dla wszystkich klientów bez żadnych progów oprocentowania znanych w innych bankach. Niestety to już przeszłość. Historia banku jest krótka, a już zmienia on swoją ofertę i wprowadza progi. Oto jak zmiany tłumaczy Piotr Gawron, szef Banku SMART:

„Bank SMART to bank dla ludzi przedsiębiorczych, odważnych. Chcemy dać możliwość rozwoju, ale także zarabiania osobom, które chcą korzystać z mobilnego banku. Nie jesteśmy bankiem dla milionerów, nie mamy, tak jak inne banki, specjalnej oferty dla majętnych klientów. Dlatego też podjęliśmy trudną dla nas decyzję wprowadzenia limitu na koncie oszczędnościowym.”

Co się zmieni? Wszystkie rachunki założone po 8 lipca będą oprocentowane następująco: do 50 tysięcy zł pozostaje oprocentowanie 4%, powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 3%. (Źródło: prnews.pl)

Dodaj swoją opinię