Nagrody od eurobanku i Tchibo

Nowa akcja promocyjna eurobanku i Tchibo potrwa do 31 października 2016 roku. Klienci Tchibo za zakupy w sklepach oraz otwarcie konta w eurobanku mogą otrzymać nawet 270 złotych nagrody. By się o nią ubiegać, należy kupić w sklepie internetowym bądź stacjonarnym dowolny ekspres Cafissimo za minimum 199 zotych lub kapsułki z kawą Cafissimo za minimum 50 złotych w ramach zakupów w Tchibo, a następnie otworzyć konto Prestige lub Active i aktywnie korzystać z karty do konta. Nowa promocja zaadresowana jest do nowych klientów banku. Tchibo i eurobank gwarantują wiele benefitów w ramach promocji.

Wśród nagród, jakie mogą zdobyć osoby przystępujące do akcji promocyjnej, zawarto: brak opłaty miesięcznej za prowadzenie konta Active lub Prestige przez rok od momentu zawarcia umowy konta, a także zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty debetowej również przez 12 miesięcy. Tchobo i eurobank gwarantują jednak wiele więcej propozycji. Łączna kwota nagród może wynieść nawwet 270 złotych. Również dla obecnych klientów przygotowano specjalną ofertę. Mogą oni natomiast kupić w Tchibo ekspres do kawy Cafissimo Pure w cenie 149 zł, czyli nawet o 50% mniej niż w przypadku regularnej ceny (299 zł). Wystarczy podać hasło „eurobank” podczas zakupów w sklepie stacjonarnym oraz sklepie internetowym.

Liczba opinii: 1

 1. Dorr pisze:

  Jeśli ktoś jest już klientem Tchibo albo planuje nim zostać (ekspres kapsułkowy Cafissimo), to można zyskać 270 zł !!!
  Kasę wypłaca eurobank. Wystarczy założyć tam nowe konto i robić 3 płatności kartą, w tym jeden raz w Tchibo by otrzymać co miesiąc kasę na konto. Szczegóły na ich stronie, bo są dwa ścieżki na odzyskanie.Plusy:
  – konto przez rok bez opłat
  – zwrot 270 zł przez rok (kupują kapsułki)
  – 5% zwrotu za niektóre zakupy (sport, rozrywka, kultura i podróże)
  – ubezpieczenie domowe za darmo (assistance – mnie pasuje)
  – 3% dla nowych klientów na rachunku oszczędnościowym

  Nie znalazłem żadnych gwiazdek ani haczyków. Konto można zamknąć w każdej chwili

Dodaj swoją opinię