Nawet 130 zł premii od BGŻ BNP Paribas

Jeszcze tylko przez kilka dni można skorzystać z oferty promocyjnej banku BGŻ BNP Paribas. Do 25 kwietnia 2016 roku można otrzymać nawet dodatkowe 130 złotych za założenie i korzystanie z iKonta. Oprócz przewidzianej nagrody, Bank gwarantuje 3 lata bezpłatnego prowadzenia konta. By skorzystać z promocji należy wejść na stronę internetową BGŻ BNP Paribas, tam wypełnić specjalny wniosek o otwarcie konta oszczędnościowo – rozliczeniowego z planem taryfowym Konto Praktyczne w promocji iKonto, a następnie wysłać go drogą elektroniczną.

Bank przewiduje dwa rodzaje nagród. Pierwszą jest premia w wysokości 60 zł za rejestrację w okresie promocyjnym i założenie konta osobistego z kartą debetową. Dostęp do konta osobistego należy otrzymać najpóźniej 30 kwietnia 2016 roku. Organizator wymaga również przeprowadzenia bezgotówkowych transakcji o wartości minimum 500 złotych. Najpóźniej ostatniego dnia kwietnia należy też zalogować się do bankowości elektronicznej.

Druga nagroda wynosi 70 złotych. Przyznana ona zostanie klientom, którzy aktywnie będą korzystać z rachunku. By tego dokonać, należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł oraz wysłać przynajmniej jeden przelew z Konta Osobistego przez elektroniczny serwis bankowy.

Dodaj swoją opinię