Toyota Bank – oferta kont bankowych

Toyota Bank Polska S.A. jest obecny na rynku polskim od 2001 roku. Od 2002 roku działa Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. uruchomiona przez Toyota Bank Polska S.A. Bank kieruje swoje usługi do szerokiego grona klientów. Mamy tu zarówno produkty skierowane do klientów indywidualnych jak i do przedsiębiorstw. Jednym z elementów oferty Toyota Bank Polska S.A. skierowanej do klientów indywidualnych jest wybór kont bankowych. Warto tu wspomnieć o ofercie kont osobistych.

Toyota Bank Polska S.A. gwarantuje swoim klientom atrakcyjne warunki, jeżeli chodzi o prowadzenie konta, opłaty oraz dostęp do środków zgromadzonych na rachunku. Toyota Bank Polska S.A. proponuje bezpłatne otwarcie konta, a także darmowe przelewy internetowe. Ponadto określoną liczbę darmowych wypłat z bankomatów w całym kraju. Zaletą konta jest bezpieczny system bankowości internetowej. Dzięki temu klienci mogą korzystać z konta bez wychodzenia z domu. Może do tego posłużyć również bankowość telefoniczna.

Dodatkowym atutem może też być atrakcyjne oprocentowanie konta. Klient może korzystać również z karty debetowej. Toyota Bank Polska S.A. oferuje szereg zabezpieczeń gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji. Mowa tu na przykład o kluczach elektronicznych służących do zabezpieczania transakcji internetowych. W ramach oferty kont osobistych klienci mogą również skorzystać z limitu kredytowego. Dodatkowym ułatwieniem dla zainteresowanych jest możliwość złożenia jednego wniosku by otworzyć zarówno konto osobiste jak i rachunek oszczędnościowy.

Oficjalna stronawww.toyotabank.pl

Dodaj swoją opinię